Opis Oczyszczający żel do mycia twarzy z aktywnym węglem 300ml
Innowacyjny żel doskonale oczyszcza oraz absorbuje wszelkie zanieczyszczenia i toksyny. Formuła bogata w aktywny węgiel z bambusa i jonizowane srebro o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym. Obecność ekstraktów z bambusa i czystka normalizuje wydzielanie sebum, a ekstrakty z kiwi i arniki działają łagodząco i nawilżająco. Żel zapewnia długotrwały efekt czystej, promiennej i matowej skóry twarzy.
Wskazania: dla cery tłustej, mieszanej i trądzikowej.
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.
Sposób użycia: nałożyć żel na wilgotną skórę wykonując delikatny masaż po czym obficie spłukać wodą. Stosować rano i wieczorem.
Potrzebujesz więcej informacji?
Mogłoby Cię zainteresować
Opis produktu
Parametry techniczne:
Rodzaj skóry: | młoda |
Pielęgnacja specyficzna: | nie |
Działanie: | nawilżające, oczyszczające, przeciwzapalne, łagodzi podrażnienia |
Typ skóry: | mieszana/tłusta |
Gramatura: | ml |
Płeć: | damskie |
Pojemność:![]() 100 ml | 300 |
Konsystencja: | żel |
Pora stosowania: | dowolnie, dzień, noc |
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: | APIS Natural Cosmetics Sp. z o.o.WięcejUkryj Adres:
ul. Łochowska 40Kod pocztowy: 85-372Miasto: BydgoszczKraj: PolskaNumer telefonu: 690434290Adres email: kontakt@apis-sklep.pl |
Zobacz również
Opis produktu
Opinie (0)
Potrzebujesz więcej informacji?
Opinie (0)