Zwiększ nawilżenie dzięki odżywce Rose Water Cream Conditioner wzbogaconej o najcenniejsze składniki natury, takie jak woda z kwiatów róży czy aloes. Wypełniona pożyteczną mieszanką odżywczych olejów roślinnych, takich jak masło shea i olej z awokado odżywka wygładza włosy, pozostawiając loki zmiękczone i odżywione.
Korzyści:
● Pozostawia loki miękkie w dotyku i elastyczne
● Lekka i bogata formuła pielęgnująca
● Zwiększa połysk i ułatwia układanie włosów
● Wzmacnia i przywraca nawilżenie suchym pasmom
● Pomaga zmniejszyć łamliwość i rozdwajanie się końcówek
Bez siarczanów, silikonów, parabenów, wysuszających alkoholi, sztucznych barwników i aromatów.
Sposób użycia: Po umyciu głowy delikatnie zetrzyj nadmiar wody z włosów i nałóż kilka pompek odżywki na dłoń. Przeczesz włosy opuszkami palców, skupiając się na końcówkach. Załóż czepek i pozostaw na 10-15 minut. Następnie dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą i ułóż jak zwykle.
Rodzaj włosów: | kręcone |
Częstotliwość stosowania: | dowolnie |
Działanie: | dodające blasku, nawilżające, przywracające skręt włosów |
Płeć: | damski |
Pojemność:![]() 100 ml | 300 |
Konsystencja: | odżywka |
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: | Flora & Curl Ltd.WięcejUkryj Adres:
3 Embassy Drive Calthorpe RoadKod pocztowy: 30511Miasto: BirminghamKraj: Wielka BrytaniaAdres email: hello@floracurl.com |